Hibrīda Mazda MX-5 saņems jaunu dzinēju

11.11.2021
0
1592

Jaunajā sportiskajā Mazda tiks izmantots hibrīda spēka agregāts, kas izstrādāts tā, lai tas būtu daudz zaļāks un efektīvāks par degvielas patēriņu nekā uzņēmuma pašreizējie risinājumi. Tas ir saistīts ar vairuma vadošo Eiropas valstu politiku, kas katru gadu pastiprina standartus automašīnu ar tradicionālajiem iekšdedzes dzinējiem darbībai.

Mazda MX-5 aprīkos ar izcilu atmosfērisko 132 ZS dzinēju. un 152 ņūtonmetru griezes moments. Tas var darboties gan ar sešpakāpju manuālo, gan automātisko pārnesumkārbu ar tādu pašu diapazonu skaitu.


Tāpat spēkstacijā tiks iekļauti divi jaudīgi elektromotori, kas vienlaikus atradīsies uz abām automašīnas asīm. Līdz ar to ir viegli uzminēt, ka modelis saņems pilnpiedziņu, kas patiks daudziem jaudīgu sporta modeļu cienītājiem.

Pati Mazda plāno līdz 2030. gadam pilnībā atbrīvoties no automašīnām ar iekšdedzes dzinējiem. Protams, uzreiz nevarēsiet pāriet uz videi draudzīgiem motoriem, taču uzņēmums strādā pie jaunu ražošanas līniju būvniecības, kas nodrošinās uzņēmuma stabilu attīstību zaļā nākotnē!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Рейтинг:
1
Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!
Jaunumu tagi:
Komentāri
Pievienojiet komentāru
Saistītās ziņas:
10.08.2018
Pēc atbrīvošanas latvijas tirgū šā gada septembrī jaunu Tivoli, SsangYong ir sagatavojusi vēl vienu jaunumu kopš 2019. Šoreiz runa ir par pilnīgi jaunu Korando.
15.11.2019
Lamborghini stājas ceļu ražošanas электрокаров. Kopētājs McLaren un Porsche itāļi prezentēja savu pirmo sērijveida modeli, kas izmanto jaunu hibrīda spēka uzstādīšanu - Lamborghini Sian.
17.03.2019
BMW tikko atklāja divus modeļus, paredzamo fani, logo nodaļa Motorsport-X5 M un X6 M. abi auto tiks piedāvāti arī variantā Competition.
21.02.2020
Ferrari paplašina modeļu klāstu, iekļaujot modelis F8 Spider. Tas, protams, kabriolets, kas celta, pamatojoties F8 Tributo.
17.04.2020
Taycan debijas tirgū divu top versijas-Turbo un Turbo S. abi ir sniegta kustība diviem elektromotoriem (uz priekšējo un aizmugurējo asīm)
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
izvēlēties fonu