Kur ievietot sludinājumu bezmaksas uz veselu gadu?

20.01.2022
0
1624

Latviešu taupības ābeces “santīmu nekrāsi, pie lata netiksi” paruna jau no mazām dienām mācījusi mūsējos apzināties taupības tikuma nozīmi un mākslu sasniegt lielākus mērķus. Auto biznesā lielu nozīmi spēlē reklāma, un šodien pat mazākais pārdevējs lielākajā daļā sludinājumu portālu spiests atstāt ikmēneša maksu tikai par sludinājuma uzturēšanu - pat tad, ja tikām netiek gūta nekāda peļņa un seko vienīgi zaudējumi! Neatkarīgi no tā, vai auto pārdošana ir vienreizējs notikums vai nopietnāks biznesa koncepts, ir portāls Latvijā, kas piedāvā pārdošanas procesu pacelt jaunas kvalitātes un drošības līmenī.

Par dalder.lv raksta gan lielākos medijos, gan dažādu auto entuziastu forumos. Un arī mūsu mājaslapā nevaram to atstāt bez ievērības. Tā ir inovatīva tirgus platforma, kurā ievietot sludinājumu bezmaksas iespējams pat uz veseliem 12 mēnešiem. Tomēr tas nav pats labākais - dalder.lv uztur katra lietotāja mini mājaslapu bez maksas, kā arī piedāvā uzlabot katra tirgotāja reitingus un palielināt klientu loku ar pieczvagžņu vērtējuma un atsauksmju bāzes palīdzību. Tieši šie ir iemesli, kāpēc no vienkārša sludinājumu portāla dalder.lv paceļas līdz kvalitatīvas tirgus platformas līmenim.

Vairāk par to, kā dalder.lv var uzlabot auto darījumu pieredzi gan pārdevēja, gan pircēja kurpēs esot, pastāstīm raksta turpinājumā!

Ko iegūst pircējs?

Pirmkārt, izmantot portālu pircēja lomā mūs pārliecināja jau minētās portāla papildus funkcijas. Šis ir pirmais sludinājumu portāls Latvijā, kurā pircējs iegūst plašāku informāciju, neaprobežojoties ar sludinājumā dotajiem datiem. Līdz ar to katrs pircējs iegūst iespēju veikt daudz informētāku izvēli, kā arī tiek atvieglots informācijas vākšanas darbs pirms pirkuma veikšanas.

Līdz šim ārpus sludinājuma portāla pircējs pārliecināties par pārdevēja godprātīgumu varējis izmantojot citas mājaslapas, piemēram, CSDD vai Google. Ievadot auto datus meklēšanas joslā, ātri vien atklājas patiesība par to, vai auto bijis iesaistīts nopietnās avārijās, kas attiecīgi ļauj pārliecināties par tā ne visai labo tehnisko stāvokli. Šo mājaslapu atbalsts izmeklēšanas procesā arvien turpina spēlēt nozīmīgu lomu arī kā dalder.lv lietotājam, tomēr tas nav viss.

Dalder.lv nodrošina iespēju papildus informāciju iegūt turpat sludinājumu portālā. Visvērtīgākā sadaļa jebkuram auto pircējam ir atsauksmju josla. Tā iekļauta ikviena tirgotāja mājaslapā (mājaslapas tiek automātiski savienotas ar ievietotāja sludinājumu). Ja zemas kvalitātes auto pārdošana ir pārdevēja ikdiena, atsauksmes par to neklusēs. Līdz ar to, izvēloties iecerēto autiņu, pastāv salīdzinoši daudz augstāka iespēja izvairīties no krāpnieciskiem darījumiem. Atsauksmes lasīt iespējams gan par dīleriem un uzņēmumiem, gan privātiem pārdevējiem.

Vēl viens nozīmīgs atlases faktors, kam pievērst uzmanību, ir pārdevēja reitings. Retings tiek veidots pēc piecvaigžņu sistēmas principa. Katrs pircējs pēc darījuma veikšanas var atstāt savu atzīmi - no vienas līdz piecām zvaigznēm. Jo labāks retings, jo lielāku drošību iegūst pircējs, izvēloties auto iegādi pie konkrēta tirgotāja.

Pirkt = pārdot?

Interesants vienādojums, ar ko iespējams raksturot dalder.lv, ir neloģiskā formula pirkt = pārdot. Tomēr tieši tā darbojas mājaslapu loģika portālā. Katrs reģistrēts lietotājs automātiski iegūst savu mājaslapu un iespēju aizpildīt tās sadaļas atbilstoši savam statusam: vai nu kā privātpersonai, pašnodarbinātajam vai uzņēmumam. Vienlaikus šī pati mājaslapa var kalpot gan kā pircēja, gan pārdevēja profils.

Tas nozīmē, ka pircējs, izvēloties iegādāties auto no kāda no dalder.lv reģistrētajiem tirgotājiem, pēc darījuma ne vien var atstāt atsauksmi par sadarbību ar pārdevēju un savu apmierinātību ar iegādātā auto kvalitāti, bet arī saņemt atsauksmi no auto pārdevēja. Tas nozīmē, ka pēc darījuma veikšanas savu vērtējumu un atsauksmi par sadarbību var atstāt abas puses - kā pircējs, tā pārdevējs.

Saka, ka auto īpašniekam ar vienu auto saistās divi vislaimīgākie brīži - tā ir auto iegāde un vēlāk - pārdošana. Cik saviļņojoša ir auto iegāde un prieks par automašīnas labo tehnisko stāvokli un pārdevēja godprātīgumu un laipnību, tik pat dedzīga ir vēlme vēlāk auto nopārdot pēc iespējas drīzāk un par labāku cenu.

Pētījumi parāda, ka lielākā daļa pircēju pirms pirkuma veikšanas iepazīstas ar atsauksmju sadaļu. Dalder.lv beidzot šo iespēju nodrošina arī sludinājumu portālā Latvijā. Un, kā liecina pētījumu rezultāti, pat 1 atsauksmei ir spēks ietekmēt jaunu potenciālo pircēju viedokli par pārdevēja uzticamību. Tas nozīmē, ka 1 pozitīva atsauksme pircēja lomā vēlāk palīdzēs iegūt pozitīvāku vērtējumu arī nākotnes pircēju acīs, kad šo pašu autiņu būs vajadzība pārdot.

Ko iegūst pārdevējs?

Jebkuram pārdevējam, neatkarīgi no tā, vai pārdevējs ir dīleris, uzņēmums, pašnodarbinātais vai privātpersona, reģistrēšanās dalder.lv nozīmē iespēju pievienoties profesionālai tirgus platformai, kas nodrošina advancētākus mārketinga rīkus, iespēju publicēt sludinājumus bez maksas un uzlabot pārdošanas rādītājus. Tas nozīmē iespēju uzlabot atpazīstamību, sasniegt plašāku klientu loku un vairot pārdošanas apjomus.

Dalder.lv mājaslapa ir daudz strukturētāka, pārdomātāka un komplicētāka par parastu sludinājumu portālu. Turklāt tā vairs nav juceklīgu un anonīmu sludinājumu krātuve, kas ievietota atbilstošās kategorijās. Pirms katra sludinājuma atvēršanas, uzreiz redzams tās ievietotāja, pārdevēja, nosaukums. Tā kā katrs sludinājums automātiski sasaistīts ar pārdevēja mājaslapu, pircējam ir iespēja plašāk uzzināt ne vien par pašu uzņēmumu, bet arī citiem tā piedāvājumiem un ievietotajiem sludinājumiem.

Bieži vien labi pārdevēji paliek nepamanīti vienkārši tāpēc, ka nav vietnes, kurā par tiem uzzināt vairāk. Ja nedzīvo noteiktā novadā vai pilsētā, labs auto pārdošanas dīleris tā arī var palikt nepamanīts. Toties dalder.lv ērti pārskatāmi ne vien dažādie sludinājumi, bet līdz ar to - dažādie pārdevēji. Tas nozīmē, ka pārdevēja vārdam beidzot sludinājumu portālā tiek dota lielāka loma un nozīme. Tas kļūst līdzvērtīgs pašam sludinājumam. Tādējādi centrā ir ne tikai viens piedāvājums konkrēta sludinājuma ietvarā, bet gan reklāmu iegūst pats pārdevējs. Pat ja noteikts sludinājums nav uzrunājis, klientam būs iespējams uzmeklēt noteikto tirgotāju veicot darījumu nākotnē.

Meklēšanas kritērijos dalder.lv iespējams meklēt arī konkrētu pārdevēju pēc tā nosaukuma, kā arī piesekot pārdevēja profilam jeb tā sauktajai mini mājaslapai gluži kā sociālajos tīklos. Tādējādi izraudzītā pārdevēja sludinājumi vienmēr pacelsies augstākās pozīcijās un tiks parādīti noteiktam lietotājam prioritārā kārtībā. Šī funkcija ļaus vienmēr būt pirmajam, kas aizsniedz savus klientus.

Dalder.lv - auto tirgus Facebook?

Tāpat kā Facebook savulaik revolucionizēja savstarpējo cilvēku komunikāciju, tāpat dalder.lv ienes nozīmīgas pārmaiņas un inovācijas darījumu sfērā, piedāvājot daudz plašāku funkciju klāstu kā vecās paaudzes sludinājumu portāli. Turklāt dalder.lv ir sava tirgus daļa arī Facebook, kas nodrošina iespēju pārdevējiem sasniegt vēl plašāku potenciālo pircēju loku.

Facebook grupā Dalder.lv Preces ir jau vairāk kā 80 tūkstoši dalībnieku. Lielā atsaucība sociālo tīklu platformā parāda, ka inovatīvais sludinājumu portāls turpina saņemt lietotāju atzinību un novērtējumu.

Turklāt tas ir arī multikulturāls portāls. Dalder.lv ir 3 valodas - latviešu, krievu un angļu. Ņemot vērā globalizāciju, arī Latvijā uzturas arvien vairāk dažādu tautību pārstāvju, kas vai nu dibinājuši šeit ģimenes, pārcēlušies darba vai studiju dēļ. Ja pārdevējs vēlas sasniegt pēc iespējas plašāku auditoriju, dalder.lv ir pareizā izvēle - automātiska sludinājumu tulkošana tiek nodrošināta visās 3 portāla lietotajās valodās.

Dader.lv - tā ir atbalsta platforma jaunām biznesa idejām, bezmaksas reklāmai un iespējai sasniegt plašāku lietotāju skaitu. Kā jebkurā biznesā, arī auto pārdevējam jābūt tur, kur ir klients. Bet klientam, kas vēlas iegūt pēc iespējas plašāku izvēles iespēju klāstu, jābūt tur, kur ir pārdevējs. Dalder.lv ir vieta, kur satiekas abas puses.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Рейтинг:
1
Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!
Jaunumu tagi:
Komentāri
Pievienojiet komentāru
Saistītās ziņas:
06.09.2020
Jaunais Lexus ES 250 sedans iegūs AWD versiju, kas tiks pārdota šoruden. Šī automašīna tiks aprīkota ar hibrīddzinēju, kas ir elektromotors, kas darbojas kopā ar atmosfēras benzīna agregātu ar jaudu 206 ZS. Tomēr visiespaidīgākais jauninājums
01.09.2018
20 novembrī autosalonā Los Angeles Toyota prezentēs lielākais stimuls versiju RAV4 vēsturē modeļi-RAV4 Plug-in 2021. Kā izriet no nosaukuma, tas būs plug-in hibrīds
22.03.2019
Japāņu ražotājs iepazīstināja ar jaunās paaudzes sava pikaps. Auto manāmi atšķiras no priekšgājēja, īpaši no ārpuses.
12.12.2018
Audi segments vieglo apvidus auto. Ингольштадтский ražotājs ieviesa divus jaunus modeļus, kas ir orientēti uz pircējiem, kam patīk gūt baudu no braukšanas.
16.10.2018
Pēc jaunas iemiesošanās Wrangler, G-Class un-pavisam nesen-Land Rover Defender bija kārta vēl vienai bezceļa ikonai. Pamatīgākas izmaiņas virsbūves jāgaida - tieši ražojuši ar 2010. gada Nissan Patrol.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
izvēlēties fonu