Unikālo CHEVROLET CORVETTE STINGRAY

01.05.2020
0
95
Jūlijā General Motors atklāta ilgi gaidītā sporta ventilators jaunu Chevrolet Corvette Stingray. Pirmo reizi vēsturē tiek piedāvāta kopš 1953 gada modelis, auto ir saņēmis centrālais dzinējs.

Tagad, divus mēnešus pēc debijas jaunā Corvette, Chevrolet iepazīstināja pasauli ar savu variāciju ar atvērtu virsbūvi.

Kabrioleti no paša sākuma ir bijusi milzīga loma vēsturē šīs svarīgās modeli. Pirmās paaudzes-C1-tika piedāvāts tikai tādā variantā. Jaunākais iemiesojums saņēmusi kas izgatavoti no kompozītmateriāliem jumts, kas automātiski saliekas speciālā lūka aiz sēdekļiem.
Pats mehānisms saliekamo jumtu izmanto seši nelielu elektromotoru. Pārveidojiet kabriolets aizņem 16 sekundes, un var veikt braucot ar ātrumu līdz 30 km stundā. Auto ir aprīkots ar atveramu aizmugurējo stiklu, kas pēc locīšanas jumta izpilda lomu, deflektoru.

Pārstāvji Chevrolet atzīmē, ka kabriolets проектировался vienlaicīgi ar versiju kupeja, piemēram, atsevišķa konstrukcija. Sakarā ar šo-salīdzinot ar automašīnu ar cieto jumtu-automašīnas svars pieauga tikai par 40 kg! Tātad, abas versijas virsbūves ir līdzīgas īpašības. Kabriolets saņēma arī otrreiz pārstrādāta piekare (citi amortizatori un atsperes).http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Рейтинг:
0
Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!
Jaunumu tagi:
Komentāri
Pievienojiet komentāru
Saistītās ziņas:
21.04.2020
Prezentācija auto Porsche 99x Electric, kurš gatavojās uz startu sesto sezonu pasaules čempionāta Formulas E ABB FIA, ir gājusi kā videospēles un iesaistot sabiedrību l
17.04.2020
Taycan debijas tirgū divu top versijas-Turbo un Turbo S. abi ir sniegta kustība diviem elektromotoriem (uz priekšējo un aizmugurējo asīm)
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
izvēlēties fonu