PORSCHE TAYCAN: kas jums jāzina par jauno produktu,

17.04.2020
0
96
Taycan debijas tirgū divu top versijas-Turbo un Turbo S. abi ir sniegta kustība diviem elektromotoriem (uz priekšējo un aizmugurējo asīm), bet to kopējā jauda pirmās šķirnes ir 680 l. s., bet otrā-761 k. s. Tas noved pie ļoti electrifying sniegumu-sprints līdz 100 km / h aizņem 3,2 un 2,8 vs Maksimālais ātrums bija, tiesa, ir ierobežots līdz 260 km / h, bet tas un tik daudz, lai elektriskā automašīna.

Tādējādi, Taycan neticami ātri, bet Tesla var darīt to pašu. Kāda tad ir modelis Porsche labāk, nekā automašīnas amerikāņu ražotāja? Vācieši uzsver, ka viņi rūpējās ne tikai par lielisku sniegumu, bet arī par to izmantošanas iespējas. Daži uzsāk S modelis režīmā Ludicrous, un mums ir jāpaļaujas uz jaudas samazināšana, lai novērstu pārkaršanu transmisijas.
Тайкану līdzīgas problēmas ir svešas, un pilnība iespējām jābūt pieejamam uz ilgu laiku, pat ļoti strauja braukšanas. Auto ir aprīkots arī ar divpakāpju pārnesumkārbu aizmugurējā ass. Tas ir pilnīgs новум pasaulē elektromobiļu, kas vienmēr ir pastāvīgu attiecību skaitlis. Porsche ir piemērojusi tādu lēmumu, lai varētu vienoties par vislabāko paātrinājumu, ar iespēju saņemt lielu maksimālo ātrumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Рейтинг:
0
Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!
Jaunumu tagi:
Komentāri
Pievienojiet komentāru
Saistītās ziņas:
21.04.2020
Prezentācija auto Porsche 99x Electric, kurš gatavojās uz startu sesto sezonu pasaules čempionāta Formulas E ABB FIA, ir gājusi kā videospēles un iesaistot sabiedrību l
01.05.2020
Jūlijā General Motors atklāta ilgi gaidītā sporta ventilators jaunu Chevrolet Corvette Stingray. Pirmo reizi vēsturē tiek piedāvāta kopš 1953 gada modelis, auto ir saņēmis centrālais dzinējs.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
izvēlēties fonu