Debija PORSCHE 99X ELECTRIC iepriecināja tas, ka daudziem faniem zīmolu

21.04.2020
0
97
Prezentācija auto Porsche 99x Electric, kurš gatavojās uz startu sesto sezonu pasaules čempionāta Formulas E ABB FIA, ir gājusi kā videospēles un iesaistot sabiedrību lietotāju populāro platformu straumēšanas video Twitch.

Atklāšana sacīkšu auto Porsche Formulā E spēles ietvaros "Formula E Atslēgt" notika, pateicoties skatītāju piesaistīšanu. Tikai prezentācijas laikā auto uz platformas Twitch tika izveidots 14 miljoni kontaktu, bet praktiski un tiešraidē pasākumā piedalījās gandrīz 1 miljonu skatītāju. Auto sanāca tiešām unikāls un ar saviem gardumiem. Jūs varat par to pārliecināties tieši tagad patstāvīgi.

Pēc 4 stundām rūpnīcas vadītāji Porsche-Nils Jāņi un Andrē Лоттерер - uzdevumā spēļu kopiena ir atraduši, un iepazīstināja 99x Electric mītne Porsche Digital Людвигсбурге.
 Interesanti būs iespēja pasūtīt papildu nelielu sēdeklis, kas atrodas starp priekšējiem, kopētājs pirmajiem modeļiem. Tādā veidā vēl vairāk īstermiņa risinājums перевезет līdz sešiem cilvēkiem. Garā variācija arī piedāvā klasisko, trešā sēdekļu rinda.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Рейтинг:
0
Patīk raksts? Patīk vai pastāsti draugiem!
Jaunumu tagi:
Komentāri
Pievienojiet komentāru
Saistītās ziņas:
17.04.2020
Taycan debijas tirgū divu top versijas-Turbo un Turbo S. abi ir sniegta kustība diviem elektromotoriem (uz priekšējo un aizmugurējo asīm)
01.05.2020
Jūlijā General Motors atklāta ilgi gaidītā sporta ventilators jaunu Chevrolet Corvette Stingray. Pirmo reizi vēsturē tiek piedāvāta kopš 1953 gada modelis, auto ir saņēmis centrālais dzinējs.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
izvēlēties fonu